KONSULTACJE I ZEBRANIA

Konsultacje z rodzicami w dniu 29 października 2019r.
odbywają wg harmonogramu



Nazwisko i imię

Wychowawca, przedmiot

godzina

sala nr

Banasik Ilona

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-18.00

7

Bedlechowicz Beata

wychowawca klasy 5d

17.00-18.00

27

Blaźniak Paweł

edukacja dla bezpieczeństwa

17.00-18.00

13

Ciołek Emilia

wychowanie fizyczne

nauczyciel nieobecny

Danielczyk Beata

wychowawca klasy 4a

17.00-18.00

25

Dolata Ilona

wychowawca świetlicy

17.00-18.00

świetlica

Doleciński Rafał

wychowawca klasy 5s

17.00-18.00

Pok. w-f

Domin Ewa

wychowawca klasy 2a

17.00-18.00

18

Furga Lilianna

język polski, historia

17.00-18.00

22

Golińska Agnieszka

język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie

16.30-18.00

24

Górna Martyna

wychowawca klasy 0b

17.00-18.00

3

Grygiel Monika

wychowawca klasy 8b

nauczyciel nieobecny

Edyta Jasińska

Dyrektor SP4 – zebranie w klasie 8b

16:15 zebranie

sala 20

Grzywińska Dominika

nauczyciel współorganizujący kształcenie

16.30-18.00

24

Gutknecht Mirosław

doradztwo zawodowe

17.00-18.00

 

Gudajczyk Aneta

wychowawca świetlicy

16.00-17.00

świetlica

Hajdan Elżbieta

wychowawca klasy 7b

16.30-18.00

zebranie

24

Ignasiak Agnieszka

Nauczyciel współorganizujący kształcenie

16:30-18:00

30

Kaczmarska Danuta

biologia

17.00-18.00

13

Karda Agnieszka

wychowawca klasy 3c

17.00-18.00

5

Kawa Katarzyna

biologia, chemia

17.00-18.00

biblioteka

Kobyłt Alicja

wychowawca klasy 3b

17.00-18.00

4

Kołasińska Patrycja

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-18.00

stołówka

Kostrzewa Agata

wychowawca klasy 0a

17.00-18.00

2

Kowalska Teresa

wychowawca klasy 2b

17.00-18.00

19

Krakowiak Krystyna

wychowawca klasy 1a

17.00-18.00

6

Kruk Arkadiusz

wychowanie fizyczne

17.00-18.00

pok. w-f

Kurowska Edyta

religia

17.00-18.00

13

Leś- Klupińska Teresa

wychowawca klasy 7a

17.00-18.00

14

Łuczak Milena

wychowawca klasy 3a

17.00-18.00

5

Nadolna Beata

pedagog

16.00-17.00

1

Nowakowska- Ludwiczak Anna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-18.00

30

Osińska Marzena

wychowawca klasy 1b

17.00-18.00

7

Pabich Anetta

matematyka

16.00-17.00

23

Pacholczyk Martyna

Wychowawca klasy 5b

17.00-18.00

s.gim

Pawłowska Dorota

wychowawca klasy 8c

17.00-18.00

23

Pawłowska Katarzyna

etyka

17.00-18.00

13

Pierszała Maria

bibliotekarz

17.00-18.00

biblioteka

Polak Dorota

język polski

16.30-18.00

biblioteka

Rzewnicka Natalia

logopedia, nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-18.00

gab.5

Sobczyk Katarzyna

kierownik świetlicy

17.00-18.00

świetlica

Turko Justyna

wychowawca klasy 5a

16.30-18.00

30

Walaszczyk Anna

wychowawca świetlicy

17.00-18.00

świetlica

Weder- Tatarczak Małgorzata

język niemiecki

17.00-18.00

świetlica

Wojciechowska Agata

wychowawca klasy 8a

17.00-18.00

stołówka

Wojewoda Agnieszka

wychowawca klasy 6b

17.00-18.00

20

Zaremba Lidia

historia

17.00-18.00

13

Zawadzka Katarzyna

wychowawca klasy 6c

17.00-18.00

21

Zawodziński Zbigniew

wychowawca klasy 6a

17.00-18.00

28



Plan zebrań i konsultacji 2019/2020 

 

 

miesiąc

 

dzień

 

rodzaj

wrzesień

17, 18

zebrania

październik

29

konsultacje

listopad

26, 27

zebrania

grudzień

10

konsultacje

luty

25

konsultacje

marzec

31

konsultacje

kwiecień

28,29

zebrania

maj

26

konsultacje

czerwiec

zebrania wg potrzeb

pikniki

 

 


Adres:
ul. Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Kontakt:
tel. 44 /632-22-18; kom. 510-791-755
e-mail: 
sp4@belchatow.pl
Godziny pracy sekretariatu: 
pn., śr., czw., pt.: 7:00 - 16:00
wt.: 7:00 - 17:00